(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

cristall 400 (Nr 4896390)

Długość [m]:

5.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Dystans: 1721.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Warwickshire, Southam

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tychy

Termin elastyczny


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Istotne czynniki wpływające na koszt transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania oraz komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na ciężarówkę. W innej sytuacji trzeba posiadać profesjonalną maszynę, przykładowo mały dźwig. Cena transportu przyczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako dorzucenie elementu do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - tylko tej konkretnej przyczepy. Np., transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli taniej o 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej naczepy kempingowej został zrealizowany przez doładunek do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, istotne jest, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane elementy, albo je solidnie zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zniszczyły niczego w środku przyczepy.

Żeby móc użyć opcji niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w bardzo szybki sposób wiadomość dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują ciekawą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować najciekawszą ofertę.