(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Cross Trainer (Nr 6526014)

Długość [m]:

1.35

Szerokość [m]:

0.72

Wysokość [m]:

1.69

Waga w kg (łączna):

55

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2386.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Lothian, Broxburn

Od 6 wrz 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Węgry, Budapeszt, Budapeszt

Od 12 paź 2020 do 19 paź 2020


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy to maszyny, które najczęściej znajdują się na siłowni – orbitreki, atlasy. Za sprzęt treningowy uznaje się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt golfowy, łyżworolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W wielu przypadkach sprzęt sportowy dużo waży oraz ciężko przetransportować go samodzielnie.

Sprzęt sportowy powinien być odpowiednio spakowany i zabezpieczony podczas przewozu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne torby. Jeśli sprzęt może łatwo ulegnąć uszkodzeniu, trzeba użyć do ochrony takie materiały jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, trzeba go zdemontować oraz osłonić wszystkie części osobno - szczególnie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy musi być stabilny wewnątrz skrzyni – postarajmy się więc o to, żeby puste przestrzenie w paczce zapchać materiałami lub folią bąbelkową. Elementy nie powinny przemieszczać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu sportowego przyczynia się odcinek między miejscem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przetransportowania. Np., za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.