(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Quady Dodano: 2017-07-26 20:41

Csr 500

(Nr 1924103)

Marka i model:

Atv csr 500

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

130

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

320.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 100.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

90 €

ID firmy: 536922
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 13:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-07 do 2017-08-16

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-08-16, 12:55

Opis oferty:

Antes de aceptar la puja, confirme fecha. Seguro de carga y factura incluido. Transporte en remolque/plataformas con amarres, rampas, cabrestante, etc.

Cena (zawiera VAT): 90 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport quada

    Quady często są to cenne pojazdy i z tego powodu należy je naprawdę uważnie przewozić. Głównym parametrem jest staranne osłonięcie quada przed zniszczeniem w czasie transportu.

    Quady głównie przewozi się przyczepą, jednak zdarza się także samochodem dostawczym lub o sporych wymiarach autem osobowym (przewóz ostatnim sposobem nie polecamy, albowiem w czasie przewozu można zniszczyć jednocześnie quada jak także samochód osobowy).

    Gdy transportujemy quada na przyczepce, trzeba unieruchomić go korzystając z czterech taśm mocujących. Nabywając pasy mocujące należy mieć na uwadze, aby nie kończyły się niezamkniętym zaczepem, gdyż w trakcie przewozu występują różnego rodzaju drgania, a taki pas może po prostu się wypiąć. Taśmy mocujące wytwarzane są z trwałego surowca, jednak podczas przewozu, powinno się zwrócić wyjątkową uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne chropowate elementy, albowiem mogą się uszkodzić i pęknąć.

    W przypadku, gdy przewozimy quad za pomocą ciężarówki, również trzeba pojazd unieruchomić. Najlepiej jest zrobić to przy pomocy pasów mocujących i dodatkowo pomyśleć o dodaniu obijaków w taki sposób, żeby i quad i samochód nie uszkodziły się podczas transportu. Podczas przewozu quada przy użyciu innego pojazdu, trzeba pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Należy to zrobić, gdyż w czasie przewozu paliwo lub olej mogą się wylać oraz zanieczyścić samochód od wewnątrz. Takie okoliczności również obniżą komfort jazdy samego przewoźnika.

    Gdy zlecamy transport quada przez przewoźnika, warto utwierdzić się czy posiada odpowiedni sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

    Koszt przewozu quada w głównej mierze zależny jest od odległości jaką ma do przejechania samochód. Kiedy chcemy poznać realną cenę transportu quada, proponujemy wystawić ofertę transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące przewoźników, którzy profesjonalizują się w takich transportach.

Adres i termin nadania

Erandio, 48950, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Labastida/Bastida, Hiszpania

Termin elastyczny