(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-27 13:07

Cunita muñeca (Nr 2755224)

Cunita muñeca

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

3.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 685.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Chozas de Canales, 45960, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ceuta, Hiszpania

Termin elastyczny