(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 19:45

Ćwiartki tył suzuki swift

(Nr 2256369)
Ćwiartki tył suzuki swift

Długość [m]:

2400

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

1300

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 278.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są wyjątkowo ważne, jeśli chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Babimost, 66-110, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brzeg, Polska

Termin elastyczny