(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-30 09:19

część blacharska - pas tylny

(Nr 2645544)
część blacharska - pas tylny

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

15.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

do ustalenia

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 194.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym układa się nieduże rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi jak także produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych lub ładunków sypkich. W kontenerach można także transportować drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Łęczna, Polska

Od 1 maj 2018 do 3 maj 2018

Adres i termin dostawy

Marki, 05-260, Polska

Od 3 maj 2018 do 6 maj 2018