(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Część samochodowa (Nr 7189716)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Część samochodowa
160 x 50 x 50 cm
15 kg
1
Łączna waga:
15 kg
Dystans
1841 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Yorkshire, Barnsley

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Te informacje są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).