(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-24 16:11

części metalowe - 3 palety (Nr 2746044)

części metalowe - 3 palety

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg (łączna):

2500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Na paletach towar ofoliowany

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1173.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej transportuje się meble, szkło, towary budowlane (np., farby, panele itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić samochodem ciężarowym oraz zajmuje zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie przy przewozie towarów płynnych oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Mainzer Straße 162, Bingen am Rhein, 55411, Niemcy

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Pępowo, 83-300, Polska

Termin elastyczny