(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Częściowa przeprowadzka - bez ciężkich mebli [PILNE] (Nr 6299863)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 3.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

6 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

6 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie naszego majątku.