(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Czesciowa przeprowadzka, rzeczy osobiste plus 1 mebel (Nr 1987013)

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1488.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Grand-Est, Sillery

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.