(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Cztery koła z Lancashire do Katowic (Nr 229903)

Cztery koła z Lancashire  do Katowic

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

4

Dystans: 1978.40 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lancashire PR6

Od 5 wrz 2014 do 13 wrz 2014

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Oświęcim

Od 6 wrz 2014 do 20 wrz 2014


Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła przyklejmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).