(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-01-31 19:25

Dach vw t4

(Nr 2339836)
Dach vw t4

Długość [m]:

3.1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

60.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

karton i stretch

Budżet zlecenia [zł]:

480

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1780.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów towaru, daty transportu oraz dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się mniejsze przedmioty lub paczki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna jak również artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który powinno się przewozić samochodem - Tirem oraz zajmuje jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – zwłaszcza przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Korsze, 11-430, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Staines-upon-Thames, Wielka Brytania

Termin elastyczny