(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-08-26 11:17

daelim 125 roller

(Nr 1988171)
daelim 125 roller

Marka i model:

daelim 125 roller

Waga w kg (łączna):

110.00

Budżet zlecenia [€]:

150

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 524214
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-08-2017, 17:23

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-26, 19:00

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości: (1)

Aneta G. (Przewoźnik)
26-08-2017, 18:14
Today's loading, tomorrow delivery
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle i skutery to zazwyczaj wartościowe towary, które wyglądają na względnie ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - niemniej jednak jedynie pozornie. Należycie przymocowany motocykl w 100% przetrwa drogę bez ani jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, potrzebne będą 4 liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są ledwie 2, gdyż mają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, aby mocowania nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odpiąć podczas jazdy, a także trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują tego typu sprzęt dość często. Ceny za transport na trasach w Europie kosztują do 0,6 zł za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Mühlen, 72160, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Naumburg (Saale), Niemcy

Termin elastyczny