(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-07-25 11:21

delim

(Nr 1921325)
delim

Marka i model:

delim

Waga w kg (łączna):

70.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 175.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 418782
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 23:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-26 do 2017-08-19

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj kosztowne towary, które wyglądają na dosyć ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - jednakże tylko pozornie. Należycie umocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie pojazd transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, obowiązkowe będą cztery liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motocykli potrzebne są zaledwie 2, bowiem dysponują one prowadnice udaremniające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, żeby mocowania nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w fachowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też przewozić w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Należy zawsze wywiedzieć się o wszystkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu maszyny stale. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Valladolid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Astorga, Hiszpania

Termin elastyczny