(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-12-28 10:15

Derbi senda

(Nr 2244984)
Derbi senda

Marka i model:

Derbi senda

Waga w kg (łączna):

100.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 125.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia mam derbi jak najwcześniej rozladunek bezpośrednio

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-12-2017, 05:41

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-12-30, 05:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

699 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 699 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory oraz skutery to często drogocenne towary, które wydają się ogólnie nieproste do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - chociaż jedynie na pozór. Prawidłowo przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne są 4 pasy trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, bowiem posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Kluczowe jest, aby taśmy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w specjalistycznym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach auta oraz między transportowanymi obiektami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w samochodzie.

     Należy zawsze dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu sprzęt dość często. Ceny za przewóz na trasach w Europie kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma transportowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Myślenice, 32-400, Polska

28 gru 2017

Adres i termin dostawy

Pszczyna, 43-200, Polska

28 gru 2017