(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-26 18:52

desk with removable legs

(Nr 2324332)
desk with removable legs

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

40

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1236.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

149 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-29

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

hello, can we pick it up tomorrow ?

Cena (zawiera VAT): 149 €

Wiadomości:

290 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 290 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, dlatego że pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo mokrą gąbką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Roskilde, 4000, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny