(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-26 18:52

desk with removable legs

(Nr 2324332)
desk with removable legs

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1236.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

149 €

ID firmy: 4536
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-01-2018, 22:45

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-29

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

hello, can we pick it up tomorrow ?

Cena (zawiera VAT): 149 €

Wiadomości:

290 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 09:06

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 290 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od  zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do całkowitego zniszczenia i konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem należałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, bywa niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie  na szklane elementy, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Roskilde, 4000, Dania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londyn, 10431, Wielka Brytania

Termin elastyczny