(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Deska rozdzielcza, błotnik (Nr 5515262)

Deska rozdzielcza, błotnik

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 336.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Mochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Czajki

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który powinien rzetelnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

Cena transportu maszyn i sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od wymiarów jak i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. W większości przypadkach przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych zaświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Anglia. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK wynosi 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń płacimy niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.