(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-02-27 10:10

DESKA ROZDZIELCZA WROCAŁAW -OŚWIĘCIM

(Nr 2420000)
DESKA ROZDZIELCZA WROCAŁAW -OŚWIĘCIM

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Budżet zlecenia [zł]:

50

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 231.00 km

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny dotyczący usług transportowych. Giełda przewozowa stanowi bazę bieżących zleceń oraz gwarantuje przewoźnikom szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, należy założyć konto – opcja ta jest stuprocentowo za darmo. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać ofertę na wyznaczonej trasie (kiedy jesteś firmą transportową).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl firmom transportowym daje wgląd do wielu tysięcy ofert w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym transport - szansę zaprezentowania swoich rzeczy tysiącom firm transportowym, które szybko wycenią koszt transportu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia przewozowe dla wielorakiego rodzaju ładunków. Ludzie zlecający przewóz mogą zgłosić przewóz w ramach wielu kategorii, np.: przeprowadzki, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, pojazdy budowlane, przyczepy, pojazdy zabytkowe, quady, skutery śnieżne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt RTV, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, jachty, żywność i produkty rolne, zwierzęta oraz wiele innych. Do wziętych kategorii zleceń transportowych należą: przewóz samochodów, przewóz palet, jaki i giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ogłoszeń stanowią oferty przewozowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Oświęcim, Polska

Termin elastyczny