(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-09-04 18:15

Deski i rynny (Nr 3195294)

Deski i rynny

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

300.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Deski, kilka belek i kilka rynien

Dystans: 46.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, daty transportu jak również od dystansu między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której rozkłada się nieduże przedmioty lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zapełnia tylko część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do tego typu transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Sulejówek, 05-070, Polska

5 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Władysławów, 05-506, Polska

5 wrz 2018