(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-27 09:59

Deski Kraków

(Nr 2419932)
Deski Kraków

Długość [m]:

4,4

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar zapakowany na palecie, folia, oslonki.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Paleta będzie załadowana za pomocą wózka widłowego, rozładunek ręczny odbiorcy. Termin realizacji za ok.2-3 tygodnie.

Oferty od Przewoźników (0)

940 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 11:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną, która specjalizuje się w transporcie przesyłek drobnicowych. Posiadamy busy o pojemności od 4 do 10 europalet. W cenie otrzymują Państwo: kierowcę do pomocy przy załadunku i rozładunku, opiekę spedytora, ubezpieczenie OCP, monitoring przesyłki GPS. Przesyłki zazwyczaj odbierane są w ciągu 2 dni od akceptacji zlecenia. Jednak dokładny termin odbioru i dostawy prosimy ustalać, ze spedytorem prowadzącym po akceptacji oferty. Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 940 zł

Wiadomości:

950 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony i inne samochody spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się wielkie kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny transportu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wielkość. Powinno się również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, należy opisać ładunek. Kluczowa bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania usługi.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zwykle palety, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ściechówek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny