(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-27 09:59

Deski Kraków

(Nr 2419932)
Deski Kraków

Długość [m]:

4,4

Szerokość [m]:

1,2

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg:

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar zapakowany na palecie, folia, oslonki.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 577.00 km

Informacje dodatkowe:

Paleta będzie załadowana za pomocą wózka widłowego, rozładunek ręczny odbiorcy. Termin realizacji za ok.2-3 tygodnie.

Oferty od Przewoźników (0)

940 zł

ID firmy: 498459
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 11:41

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną, która specjalizuje się w transporcie przesyłek drobnicowych. Posiadamy busy o pojemności od 4 do 10 europalet. W cenie otrzymują Państwo: kierowcę do pomocy przy załadunku i rozładunku, opiekę spedytora, ubezpieczenie OCP, monitoring przesyłki GPS. Przesyłki zazwyczaj odbierane są w ciągu 2 dni od akceptacji zlecenia. Jednak dokładny termin odbioru i dostawy prosimy ustalać, ze spedytorem prowadzącym po akceptacji oferty. Zapraszamy do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 940 zł

Wiadomości:

950 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 10:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przewiezienia nieduży ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga wykorzystania całej przestrzeni, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 tony i inne samochody spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki w wersji: firanka i furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach ceny transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać pakunek. Istotna bywa również informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz wyładunek. Istotny jest również termin realizacji usługi.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Ściechówek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny