Desmontar, transportar y volver a montar una cocina (Nr 8018398)

Desmontar, transportar y volver a montar una cocina
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Desmontar, transportar y volver a montar una cocina
240 x 120 x 220 cm
500 kg
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
103 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Esplugues De Llobregat

Od 15 paź 2021 do 23 paź 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Vila-Seca

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług transportowych. Giełda przewozowa tworzy bazę aktualnych zleceń i zapewnia firmom przewozowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Aby użyć giełdy transportowej, wystarczy założyć konto – opcja ta jest całkowicie bezpłatna. Kolejnym krokiem jaki wystarczy wykonać to należy dodać swoje zlecenie (kiedy jesteś zlecającym transport) lub wyszukać zlecenia na interesującej cię trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Giełda Clicktrans.pl przewoźnikom umożliwia wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w Polsce jak i w Unii Europejskiej, a zleceniodawcom - sposobność pokazania swojego ładunku setką firm transportowym, które w lot przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdziemy oferty transportowe dla wszelkiego typu ładunków. Ludzie zlecający przewóz mają możliwość zlecić przewóz w ramach wielu kategorii, przykładowo: meble, motocykle i skutery, ładunki, maszyny i sprzęt, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, pojazdy zabytkowe, gokarty, skutery śnieżne, samoloty, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, kajaki, zwierzęta jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii zleceń transportowych zaliczają się: przewóz motocykli, przewóz mebli, jak również giełda przeprowadzek. Znakomitą większość wystawionych przesyłek stanowią zlecenia przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 t.