(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-21 11:24

DESPIECE COCHE

(Nr 2400444)
DESPIECE COCHE

Marka i model:

TOYOTA IQ

Waga w kg (łączna):

300.00

Budżet zlecenia [€]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 783.00 km

Informacje dodatkowe:

ES LA MITAD DE UN TOYOTA IQ . ES DECIR UN TOYOTA Iº CORTADO POR LA MITAD LA PARTE TRASERA

Oferty od Przewoźników (0)

700 €

ID firmy: 740644
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 17:21

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 €

Wiadomości:

990 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-02-2018, 11:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-22 do 2018-03-22

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2018-03-22, 11:37

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Patrycja J-P.:)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się niekiedy, kiedy kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, na przykład z Włoch. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia auta

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał położenia podczas transportu. Powinno się nie zapominać również, iż właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeżeli waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Siero, Hiszpania

26 lut 2018

Adres i termin dostawy

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny