(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-05-24 17:04

DESZCZOWNIA 3 sztuki szpula na kołach (Nr 2746252)

Marka i model:

Deszczownia 3 sztuki

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

3.4

Waga w kg (łączna):

3000.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 765.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport urządzeń rolniczych niejednokrotnie jest transportem o wielkich gabarytach. Do maszyn rolniczych kwalifikujemy kombajny, przyczepy rolnicze, młocarnie, opryskiwacze, snopowiązałki jak i dużo innych. Duże maszyny rolnicze bywają maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mają prawa zwyczajnie jeździć po ulicach, ponieważ ich rozmiar przerasta dozwolone gabaryty zakładane przez przepisy w kraju jak i w Europie. Komplikację stanowić może jeszcze nacisk osi maszyn uprawnych, który przerasta zasady możliwe dla większej części szos.

Jak przewozi się urządzenia uprawne?

    Do transportu maszyn i pojazdów rolniczych z reguły stosuje się przyczepy typu jumbo oraz tele. Przewoźnicy oferujący transport urządzeń uprawnych powinni posiadać stosownie przystosowanymi lawetami, które mogą przewieźć ciągniki rolnicze, których ciężar wynosi do kilku ton, jak na przykład kombajny. Przewoźnik podejmujący się transportu pojazdu uprawnego powinien specjalizować się w przewozie nienormatywnym, a jeszcze mieć przepisowe uprawnienia, sprzęt specjalistyczny i praktykę. W przypadku, gdy pojazd przewyższa możliwe normy gabarytami lub ciężarem, wymagane będzie uzyskanie specjalnego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy transporcie.

Koszt przewozu maszyn rolniczych

    Cena przewozu urządzenia uprawnego jest zależna od wymiarów, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę transportu wpływa również odległość pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Niebagatelnym czynnikiem może być również czas transportu.

Adres i termin nadania

Triglitz, 16949, Niemcy

Od 25 maj 2018 do 1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Raclawice k Miechowa, 32-222, Polska

Termin elastyczny