(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2016-11-25 11:32

dłużyca świerkowa 14,4 m

(Nr 1450712)
dłużyca świerkowa 14,4 m

Długość [m]:

14,4

Waga w kg:

24000.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 864.30 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić parę znaczących tematów.

    Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się sprecyzować, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do przewozu wystarczy nieprzykryta naczepa. Kiedy chcemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej umieszczone, docierają do tysięcy różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Torzym

Od 4 gru 2016 do 15 gru 2016

Adres i termin dostawy

Niemcy, Oberwolfach, 77709, Schwarzwaldstrasse, 16

Od 4 gru 2016 do 18 gru 2016