(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dmuchawa do zboża (Nr 7202031)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 404.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Radzyń Chełmiński

Od 11 sty 2021 do 13 sty 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Zwoleń

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna należycie zabezpieczyć maszynę, żeby ustrzec się zniszczeń, rys jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń lub sprzętu jest uzależniona zazwyczaj od gabarytu i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. W większości przypadkach przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych certyfikatów jak również dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W Polsce średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu urządzeń i sprzętu za 1 km przy trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy blisko 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.