(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-04-27 19:57

dmuchawa husqvarna

(Nr 2639336)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

350

Dystans: 1486.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie dotyczy tylko grabi czy grilli do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli przewóz kosiarek, skrzyń, pomp wodnych, opielaczy czy też transport stołów, rzeźb. Są to najczęściej duże narzędzia oraz są dosyć ciężkie. Sprzęt ogrodowy można przewozić ogólnie rzecz biorąc każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od auta osobowego, a kończąc na pojeździe ciężarowym.

Sprzęt do ogrodu z reguły nie jest zamknięty w skrzyniach, z tego powodu trzeba go należycie osłonić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zniszczył oraz nie zniszczył innych elementów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zniszczył samego pojazdu transportującego.

Gdy nasz sprzęt do ogrodu jest na tyle wielki, że nie jesteśmy w stanie sami go przewieźć, wówczas warto zwrócić się z taką prośbą do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której znajduje się setki przewoźników. Żeby zamówić przewóz sprzętu ogrodowego, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie transportowej podając: odległość do pokonania, wielkość sprzętu, ciężar, jak również liczbę elementów jaką chcemy przewieźć. Czym precyzyjniej opiszemy naszą paczkę tym przewoźnicy precyzyjniej podadzą koszt transportu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych w głównej mierze zależy od trasy i wielkości paczki. Zwykle po wystawieniu zlecenia w serwisie, wystarczy poczekać niewiele czasu, aby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Dobrze jest wstrzymać się chodź kilka godzin, aby zgromadzić pełną bazę wycen od przewoźników. Wówczas pozostaje tylko wyłonić zlecenie najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.

Adres i termin nadania

Leidschendam-Voorburg, Holandia

28 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Zamość, 19-506, Polska

2 maj 2018