do 3.5 tony (Nr 6470293)

do 3.5 tony

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

2.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

600

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

folia bombelkowa lub karton

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2455.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 21 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Larkhall

Od 21 wrz 2020 do 30 wrz 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga szczególnie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić parę znaczących formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też ładunków sypkich, wypadałoby określić, czy konieczna jest górna osłona oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich cen.