(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2016-11-29 10:40

Do przewiezienia drzwi szklane w ramie aluminiowej do szafy.

(Nr 1468792)
Do przewiezienia drzwi szklane w ramie aluminiowej do szafy.

Długość [m]:

240

Szerokość [m]:

75

Wysokość [m]:

20

Waga w kg:

120.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Dystans: 321.90 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia są drzwi jak w temacie. W sumie 6 szt. Podane wymiary dotyczą całego kompletu.

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-12-2016, 16:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-19 do 2016-12-22

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 11:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Ubezpieczenie OCP. Zapraszam do współpracy.

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (2)

Asconi
05-12-2016, 19:20
Witam, nastąpiła zmiana. Transport jest możliwy dopiero od 19 grudnia.
trans-jet
05-12-2016, 20:32
To będziemy w kontakcie, pozdrawiam.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia i konieczności zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a także opisać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Mizerów, 43-265, Wyzwolenia, 403

Od 18 gru 2016 do 28 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Łopuszka Wielka

Od 19 gru 2016 do 28 gru 2016