(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 12:55

Do przewiezienia łóżka pojedyncze ze Szawajcarii CH-6207 Nottwil

(Nr 1996994)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0,16

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

20

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 987.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia łóżka pojedyńcze ze Szawajcarii CH-6207 Nottwil Rama łóżka 204x90x35/45 cm, stelarz 90x200 cm , materac 200x100x16 cm Odbiór tylko 10 lub 11.10.17 między godż. 9 a 16 Ilość 20 sztuk , jeśli jest więcej miejsca to 50 sztuk ? Dostawa do 58-520 Janowice Wielkie

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem błędy na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. mokrą gąbką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Nottwil, 6207, Szwajcaria

11 paź 2017

Adres i termin dostawy

Trzcińsko, 58-520, Polska

15 paź 2017