(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Do zabrania meble z 58-580 Szklarska Poręba do 98-335 Załęcze Małe (Nr 5024742)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 285.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Szklarska Poręba

Od 4 wrz 2019 do 6 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Załęcze Małe

Od 4 wrz 2019 do 10 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.