(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dom (Nr 4435621)

Dom

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 980.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Brabancja Północna, Asten

26 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na parę kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się nietypowe wymagania odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego dobytku.