Dom (Nr 6066201)

Dom

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1133.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Utrecht, Veenendaal

17 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Oświęcim

Od 30 lip 2020 do 31 lip 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy nieduże meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.