(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Dom (Nr 6383928)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 1881.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Chesterfield

6 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Bibice

10 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.