(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 07:08

Dom 3 pokoje

(Nr 2412624)
Dom 3 pokoje

Waga w kg (łączna):

900.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

10000

Dystans: 1801.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     Na początek należy zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzebiatów, 78-100, Polska

Termin elastyczny