(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 16:59

dom - 4 pokoje (Nr 2750628)

dom - 4 pokoje

Waga w kg (łączna):

3800.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 57.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę kartonów, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Życzliwa, Warszawa, Polska

30 maj 2018

Adres i termin dostawy

Kwiatowa, Płońsk, Polska

30 maj 2018