Dom 4 pokojowy (Nr 5999459)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1561.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Walia, Swansea

1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

29 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.