(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-07-25 21:38

Dom 5 osobowa rodzina

(Nr 1922515)
Dom 5 osobowa rodzina

Waga w kg (łączna):

5000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 516.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Przyborówko, 64-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Radgoszcz, 64-400, Polska

Termin elastyczny