(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Dom z 4 sypialniami (Nr 4927822)

Dom z 4 sypialniami

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Île-De-France, Le Vésinet

11 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Le Vésinet

11 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.