Domek holenderski (Nr 6663998)

Domek holenderski

Długość [m]:

3.5

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

300

Budżet zlecenia [zł]:

16000

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1534.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Upminster

Od 30 lis 2020 do 28 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Ruda Śląska

Od 23 lis 2020 do 28 gru 2020


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do tanich. Do transportowania tego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu innych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać szczegółowe informacje od właściciela naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie transportu to: wymiary, waga, długość trasy oraz deklarację, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa też od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten transport jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - tylko tej jednej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), kosztował 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 zł w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła zaproponować niższą cenę, gdyż przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy lub je mocno zabezpieczyć tak, aby podczas transportu nie zniszczyły nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc użyć możliwości niedrogiego przewozu, trzeba zlecić przewóz przyczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dojdzie do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zasugerują dogodną cenę. Wówczas pozostaje przyjąć najlepszą propozycję.