Domek holenderski (Nr 7595381)

Domek holenderski
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Domek holenderski
800 x 320 x 352 cm
5500 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
5500 kg
Dystans
580 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Gliwice

Od 6 maj 2021 do 15 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Augustów

Od 7 maj 2021 do 15 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Przewóz naczep kempingowych nie należy do łatwych, jak i również do tanich. Podczas przewożenia takiego ładunku, konieczne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego pojazdu przystosowanego do transportu innych samochodów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania naczepy kempingowej, powinni dostać garść informacji od osoby chcącej przewieźć naczepy. Istotne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, waga, odległość do pokonania oraz informacja, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji powinno się mieć specjalistyczną maszynę, np. mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Przykładowo, transport przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w przypadku cen obowiązujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować mniejszy koszt, gdyż transport tej naczepy kempingowej został wykonany na zasadzie doładunku do realizowanego transportu.

Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome przedmioty lub je mocno zabezpieczyć, żeby w trakcie przewozu nie uszkodziły nic wewnątrz przyczepy.

Żeby móc skorzystać z wariantu tańszego przewozu, należy wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie informacja dojdzie do kilkuset przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie oraz zaproponują dobrą cenę. Wówczas pozostaje zaakceptować odpowiadającą nam ofertę.