domek letniskowy (Nr 8045957)

domek letniskowy
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
domek letniskowy
600 x 250 x 280 cm
5000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
5000 kg
Dystans
1809 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Konin

Od 22 wrz 2021 do 31 gru 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Trøndelag, Trondheim

Od 28 wrz 2021 do 31 gru 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę najważniejszych kwestii.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe mogące podnieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, opłaca się określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być otwarta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe użycie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych świadectw, jak również w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala dostanie korzystnych stawek.