(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-24 10:46

domek ogrodowy dla dzieci (Nr 2744248)

domek ogrodowy dla dzieci

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

domek drewniany zmontowany, nie wymaga opakowania

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 331.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której umieszcza się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się meble, szkło, produkty budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem ciężarowym oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie w przypadku transportu ładunków płynnych i ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Swietajno k Olecka, 19-411, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny