(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Domek przeprowadzka (Nr 6090226)

Domek przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

5+

Dystans: 882.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Vlaanderen, Sint-Truiden

Od 26 maj 2020 do 27 cze 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Zbąszynek

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pakunków, aby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego majątku.