(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-29 08:13

Dos bancos de espera

(Nr 2329928)
Dos bancos de espera

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

50

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1945.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 14:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-06 do 2018-02-07

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

1945 €

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 09:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1945 €

Wiadomości:

2000 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-01-2018, 15:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-29 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam. Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 2000 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się elementy, na przykład szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Slochteren, Holandia

Od 30 sty 2018 do 3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Madryt, Hiszpania

Od 5 lut 2018 do 8 lut 2018