(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-25 09:09

Dos habitaciones y un armario, utensilios cocina, libros...

(Nr 2412740)
Dos habitaciones y un armario, utensilios cocina, libros...

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [€]:

200

Dystans: 10.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na parę pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Huelva, Hiszpania

Od 31 maj 2018 do 1 cze 2018

Adres i termin dostawy

Aljaraque, 21110, Hiszpania

1 cze 2018