(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-09 13:09

dos maletas y una bicicleta

(Nr 1896785)
dos maletas y una bicicleta

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

8.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1270.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 606386
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-08-2017, 21:17

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-08-20, 21:16

Opis oferty:

podemos recojer sobre dia 31,1,2 y entregar el dia 3

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż uchybienia na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, np. mokrą gąbką. Potem warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, dlatego że części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a również podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Paris, 75000;75001;750, Francja

Termin elastyczny