(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-28 19:56

Dos radiadores

(Nr 2641784)
Dos radiadores

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

18

Waga w kg (łączna):

4.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1032.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, warto opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, kiedy chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Prado del Rey, 11660, Hiszpania

Termin elastyczny