(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-01 13:00

Double bed with mattress

(Nr 2001536)
Double bed with mattress

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 24.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak transportujemy stare meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, np. wilgotną gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. łóżko może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Leverkusen, Niemcy

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

Od 3 wrz 2017 do 4 wrz 2017