(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-02 12:40

drewniana skrzynia

(Nr 2250783)
drewniana skrzynia

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 599.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

99 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-01-2018, 09:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-12

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 140x60x60cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 99 zł

Wiadomości:

170 zł

ID firmy: 4649
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 20:05

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-05

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 170 zł

Wiadomości:

250 zł

ID firmy: 59796
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-01-2018, 13:40

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

550 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 12:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem! Pozdrawiam Emilia:)

Cena (zawiera VAT): 550 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo wilgotną ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Tomaszów Lubelski, 22-600, Polska

Termin elastyczny