(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-19 11:59

drewniana skrzynia 1szt

(Nr 2038652)

Długość [m]:

4.65

Szerokość [m]:

0.28

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

167.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

drewniana skrzynia + dwie male paczki (jak na zdjeciu)

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 316.00 km

Informacje dodatkowe:

w paczce sa dwie metalowe rury.

Oferty od Przewoźników (0)

369 zł

ID firmy: 68960
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-12-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 369 zł

Wiadomości:

439 zł

ID firmy: 423072
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-09-2017, 16:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-20 do 2017-09-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-22, 16:12

Opis oferty:

Usługa realizowana za pomocą międzynarodowej firmy spedycyjnej ROHLING SUUS . W dniu odbioru, przesyłka powiną być przygotowana i zapakowana w sposób chroniący jej zawartość. Cena na podstawie zapisanych wymiarów i wagi - dłużnica 465*30*30 waga 170 kg. Zamówienie realizujemy w formie przedpłaty (fak. proforma, po wpłacie wystawiamy fak.VAT), następnie zamawiamy transport pod wskazany adres. Na @ wysyłamy list przewozowy, który należy nakleić na zapakowaną przesyłkę. Auto z windą i paleciakiem. Ubezpieczenie palety do 5000 zł w cenie. Odbiory od pon do pt. Załadunek i rozładunek 1-2 dni robocze. Cena brutto. Paczki dostreczowane do dłużnicy.

Cena (zawiera VAT): 439 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od wielkości towaru, terminu przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-271, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łąka, 36-245, Polska

Termin elastyczny