(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-19 11:59

drewniana skrzynia 1szt

(Nr 2038652)

Długość [m]:

4.65

Szerokość [m]:

0.28

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

167.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

drewniana skrzynia + dwie male paczki (jak na zdjeciu)

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 316.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest zależny od wielkości towaru, terminu przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Transport ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, kontenery oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podłoże, na którym rozkłada się mniejsze rzeczy lub opakowania. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (np., terakota, kamień itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować samochodem ciężarowym oraz zajmuje tylko część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

    Kontenery – Przewóz niektórych towarów wymaga użycia kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić towary drobne w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie klasyfikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Częstochowa, 42-271, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łąka, 36-245, Polska

Termin elastyczny